Lomi Lomi Nui

Niesamowity hawajski masaż całego ciała

 

Masaż Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui jest masażem uzdrawiającym – leczniczym, relaksacyjnym i energetycznym. Przywraca równowagę między ciałem, umysłem i duchem. Na poziomie fizycznym likwiduje napięcia w mięśniach i stawach. Uwalnia od wszelkich blokad, istniejących w tzw. pamięci ciała, zakłócających swobodny przepływ energii. Wspomaga krążenie krwi i limfy. Dodaje energii. Pozwala osiągnąć stan lekkości i radości. Działa antystresowo, łagodzi depresje i nerwice. Odbudowuje pierwotną i naturalną harmonię człowieka. Ta wersja masażu odbywa się zgodnie z tradycją przekazaną przez kumu Abrahama Kawai, propagowaną przez organizację Aloha International.

Hawajski masaż Lomi Lomu Nui

Masaż Lomi Naked obejmujący całe ciało

Lomi Naked

Wyspy hawajskie oddalone są znacznie od wielkiego lądu. Dzięki temu ich mieszkańcy przez długi czas, do momentu przybycia pierwszych ludzi z zewnątrz, byli pozbawieni jakichkolwiek wpływów, pochodzących z innych kultur. Ta szczególna sytuacja, spowodowała, że Hawajczycy mieli wyjatkową więź z naturą. Ludzkie ciało, nagość i dotyk były czymś zupełnie naturalnym. Taki też był rdzenny masaż Lomi Lomi. Ciało było całością. Nie było niczym zasłaniane, oddzielane, każda jego część była doskonała.

Lomi Naked to masaż, który powstał z chęci przywrócenia nagości jej dawnej chwały. Tylko nagie ciało jest pozbawione jakichkolwiek ograniczeń w odczuwaniu dotyku, przepływu energetycznego w ciele i ponad ciałem. Otulone czułym, bezinteresownym dotykiem nagie ciało bez względu na formę, w jakiej się manifestuje w życiu, uczy nas akceptacji, miłości i szacunku do siebie i świata. Masaż Lomi Lomi na nagim ciele, choć podobny technicznie do tego w wersji z chusta, zyskuje zupełnie inny wymiar. Aloha.

Jak wygląda masaż Lomi Lomi Nui?