Transformująca podróż w dźwiękach mis i gongów

Relaksacja w dźwiękach instrumentów etnicznych

 

Relaksacja w dźwiękach mis, gongów

i instrumentów etnicznych

Kąpiele w dźwiękach mis i gongów

Muzyka, tak jak praca z dotykiem od dawna była moją pasją, przekazaną mi przez mojego tatę. Radość pracy z dotykiem odkryłem całkiem niedawno (w 2010 r.), a miłość do muzyki towarzyszyła mi od zawsze. W pewnym momencie pomyslałem, że bardzo ciekawie byłoby połączyć ze sobą pracę z ciałem z muzykoterapią. Dlatego najpierw zainteresowałem się masażem misami dźwiękowymi, a później dołączyłem gongi, bębny, które z kolei otworzyły mnie na pracę z głosem. Mam przekonanie, że ludzki głos ma niezwykłe możliwości: zwłaszcza relaksujące, pobudzające wyobraźnię i uzdrawiające.

 

Relaksacje w dźwiękach mis i gongów to muzyka dla małych grup, tworzona na żywo przy użyciu mis, gongów, bębnów, instrumentów naturalnych i śpiewu intuicyjnego. Moje doświadczenia z graniem relaksacyjnym i transowym, doprowadziły mnie do otwarcia się na możliwości jakie daje współczesna elektronika, dzięki czemu można zgrać ze sobą więcej inrtrumentów w jednym czasie, a koncert staje się ciekawszy, wypełniony tym, czego mi do tej pory brakowało.  Każda sesja jest inna: wycisza, relaksuje, pobudza wyobraźnię, wyzwala niewypowiedziane przez ciało emocje, zabiera w podróż w nieznane zakamarki naszego życia.

 

Grupowa relaksacja w dźwiękach muzyki etnicznej

Zapraszam do współpracy:

Zachęcam do współpracy osoby prowadzące centra jogi, szeroko pojętej pracy z ciałem, posiadające salę i możliwości do zorganizowania sesji relaksacyjnej dla swoich grup.

tel. 663 700 514