Oferta

RELAKS I UKOJENIE

RELAKS I UKOJENIE


Gama masaży relaksacyjnych dla tych, którzy potrzebują wyciszenia i odprężenia.
 

MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM

Masaż relaksacyjny naturalnym olejem kokosowym, tłoczonym na zimno. Działa odprężająco i uspokajająco. W nierafinowanym oleju kokosowym znajduje się wiele nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych, które mają cenne właściwości zdrowotne. Obecność kwasu laurynowego i kaprylowego sprawia, że olej ten wzmacnia odporność organizmu, a stosowanie go na skórze sprawia, że działa on antybakteryjnie, antywirusowo i antygrzybicznie. Zwalcza infekcje, wysypki, egzemy, trądzik, przyspiesza gojenie się ran. Zawiera naturalne antyoksydanty, eliminujące wolne rodniki, spowalnia procesy starzenia się skóry, zwiększajac jej jędrność i elastyczność. Doskonale nawilża i wygładza skórę. Chroni włosy przed utratą protein, nawilża je i zmiękcza, wzmacnia cebulki, zapobiegając wypadaniu włosów. Ponadto zawiera witaminy B2, B6, C i E, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk. Stosowany jest również jako naturalny filtr zapobiegający słonecznemu oparzeniu skóry. Olej tłoczony na zimno posiada zapach świeżego mleczka kokosowego.

MASAŻ PIÓRAMI

Masaż relaksacyjny ptasimi piórami. Jest to bardzo delikatny, powierzchowny masaż, polegający na głaskaniu piórami i pobudzaniu receptorów skóry opuszkami palców. Dzięki temu w ciele wytwarzają się endorfiny, kóre działają silnie odprężająco.

MASAŻ DLA DWOJGA (BŁOGOŚĆ NA 2 RĘCE)

Autorski masaż relaksacyjno-energetyczny, wykonywany na 2 stołach przez 1 osobę.

« powrót

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

RYTUAŁY MASAŻU TANTRYCZNEGO

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ PIÓRAMI
~ MASAŻ DLA DWOJGA

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na Transformujący Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana), który jest nie tylko nauką techniki wykonywania wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

Termin: 17 - 21 październik 2018 r.
 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 17 - 19 sierpień 2018 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB