Oferta

RELAKS DŹWIĘKIEM - MISY I GONGI - KONCERTY

MASAŻ DŹWIĘKIEM NA MISACH /PETER HESS PROFFESSIONAL THERAPEUTIC QUALITY/

Masaż dźwiękiem wg metody Petera Hess'a to subtelna i niezwykle skuteczna forma pracy z ciałem, prowadząca do osiągnięcia głębokiego relaksu. Misy używane w masażu posiadają atesty jakościowe Peter Hess Proffessional Therapeutic Quality i pochodzą z Nepalu i Tybetu. Są efektem rękodzieła wykonanego ze stopów 12 metali z przewagą brązu (stopu cyny i miedzi). Wydobywane z mis fale dźwiękowe swobodnie rozchodzą się w ludzkim ciele, docierają do każdej komórki, wprawiając je w wibracje i uruchamiając w ten sposób proces samouzdrawiania. Częstotliwości dźwiękowe mis odpowiadają częstotliwościom rezonansu mechanicznego poszczególnych części ciała. Usprawniona zostaje komunikacja pomiędzy organami. Delikatne dźwięki wprawiają umysł w stan Alfa - głębokiego odprężenia, dzięki czemu wszystkie mięśnie się rozluźniają. Drżenie mis uwalnia ciało od napięć i blokad, a energia zaczyna płynąć swobodnie. Masaż ten wzmacnia pewność siebie, aktywuje kreatywność, leczy bezsenność, uspokaja i harmonizuje, uwalnia od bólów głowy, reguluje przemianę materii i pomaga osiągnąć stan świeżości umysłu.

GRUPOWE SESJE DŹWIĘKOWE (MISY, GONGI, BĘBNY, INSTRUMENTY NATURALNE, ŚPIEW)

Sesje dźwiękowe dla Grup przy użyciu Mis, Gongów, Bębnów, Instrumentów Naturalnych, Śpiewu Intuicyjnego, to muzyka tworzona na żywo. Każdy koncert jest inny, wycisza, relaksuje, pobudza wyobraźnię, wyzwala niespotykane emocje, zabiera w podróż po świecie marzeń sennych.

Przeciwwskazania:

- przyjmowanie leków psychotropowych,
- 1 trymestr ciąży.

« powrót

RELAKS I UKOJENIE

Masaż Ciepłym Olejem Kokosowym
Masaż Piórami
Masaż Aromaterapeutyczny

LOMI LOMI NUI - MASAŻ HAWAJSKI

Masaż, który przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

MASAŻ TANTRYCZNY

Masaż, którego celem jest pełna harmonizacja energetyczna, połączenie przestrzeni serca z przestrzenią seksualną i praca dosłownie z całym ciałem.

MASAŻ PELOHA

Delikatny, ale silnie oddziałujący masaż, którego celem jest pełna relaksacja... 

RELAKS DŹWIĘKIEM - MISY I GONGI - KONCERTY

Masaż Misami Dźwiękowymi
Sesje Dźwiękowe dla Grup (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

MASAŻ PLECÓW

Masaż leczniczy pleców połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na wyjazdowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem do Krainy Szeptów w Nowym Gierałtowie, we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej, tuż przy granicy z Czechami (www.krainaszeptów.pl).

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB