Oferta

SOUND

MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI /PETER HESS PROFFESSIONAL THERAPEUTIC QUALITY/

Masaż dźwiękiem wg metody Petera Hess'a to subtelna i niezwykle skuteczna forma pracy z ciałem, mocno relaksująca. Wydobywane z mis fale dźwiękowe swobodnie rozchodzą się w ludzkim ciele, docierają do każdej komórki, wprawiając je w wibracje i uruchamiając w ten sposób proces samouzdrawiania. Częstotliwości dźwiękowe mis odpowiadają częstotliwościom rezonansu mechanicznego poszczególnych części ciała. Usprawniona zostaje komunikacja pomiędzy organami. Delikatne dźwięki wprawiają umysł w stan Alfa - głębokiego odprężenia, dzięki czemu wszystkie mięśnie się rozluźniają. Drżenie mis uwalnia ciało od napięć i blokad, a energia zaczyna płynąć swobodnie. Masaż ten wzmacnia pewność siebie, aktywuje kreatywność, leczy bezsenność, uspokaja i harmonizuje, uwalnia od bólów głowy, reguluje przemianę materii i pomaga osiągnąć stan świeżości umysłu. Misy używane w masażu posiadają atesty jakościowe Peter Hess Proffessional Therapeutic Quality i pochodzą z Nepalu i Tybetu. Są efektem rękodzieła wykonanego ze stopów 12 metali z przewagą brązu (stopu cyny i miedzi).

Przeciwwskazania:

- przyjmowanie leków psychotropowych,
- 1 trymestr ciąży.

GRUPOWE SESJE DŹWIĘKOWE - "WTUL SIĘ W DŹWIĘK"

Sesje dźwiękowe dla Grup przy użyciu Mis, Gongów, Bębnów, Instrumentów Naturalnych, Śpiewu Intuicyjnego, to muzyka tworzona na żywo. Każdy koncert jest inny, wycisza, relaksuje, pobudza wyobraźnię, wyzwala niespotykane emocje, zabiera w podróż po świecie marzeń sennych.

Terminy:

- 17 luty 2018 r. godz. 18.00
- 10 marzec 2018 r. godz. 18.00
- 14 kwiecień 2018 r. godz. 18.00
 

« powrót

LOMI LOMI NUI

Masaż Lomi Lomi Nui przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Rytuał Masażu Tantrycznego - ceremonia i lekcja przywitania całego ciała, ponownego spotkania ze swoją seksualnością i uhonorowania jej w wymiarze cielesnym i duchowym.

SOUND

Masaż Misami Dźwiękowymi
Sesje Dźwiękowe dla Grup (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

Masaż Ciepłym Olejem Kokosowym
Masaż Piórami
Masaż Aromaterapeutyczny

MASAŻ PLECÓW

Masaż leczniczy pleców połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na wyjazdowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem do Krainy Szeptów w Nowym Gierałtowie, we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej, tuż przy granicy z Czechami (www.krainaszeptów.pl).

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB