Oferta

MASAŻ PELOHA

Delikatny, ale silnie oddziałujący masaż, którego celem jest pełna relaksacja, eliminacja stresu i uwolnienie ciała od wszelkich bólów i dolegliwości na poziomach: duchowym, umysłowym i fizycznym. Masaż Peloha stworzony został przez Alana Earle, na podstawie wieloletnich doświadczeń i jest połączeniem różnych metod pracy: masażu klasycznego, polinezyjskiego, techniki Bowena, refleksologii, uzdrawiania Polarity, Kryształowej Terapii, pracy z meridianami, punktami z akupresury, uzdrawiania stylem Reiki, delikatnymi ruchami z Chiropraktyki. Efektem masażu jest uczucie lekkości, dobre samopoczucie i doenergetyzowanie. Znikają również chroniczne dolegliwości, sen staje się zdrowszy, poprawia się sprawność ruchowa, polepsza się słuch, a seria masaży pomaga leczyć depresję.

« powrót

RELAKS I UKOJENIE

Masaż Ciepłym Olejem Kokosowym
Masaż Piórami
Masaż Aromaterapeutyczny

LOMI LOMI NUI - MASAŻ HAWAJSKI

Masaż, który przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

MASAŻ TANTRYCZNY

Masaż, którego celem jest pełna harmonizacja energetyczna, połączenie przestrzeni serca z przestrzenią seksualną i praca dosłownie z całym ciałem.

MASAŻ PELOHA

Delikatny, ale silnie oddziałujący masaż, którego celem jest pełna relaksacja... 

RELAKS DŹWIĘKIEM - MISY I GONGI - KONCERTY

Masaż Misami Dźwiękowymi
Sesje Dźwiękowe dla Grup (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

MASAŻ PLECÓW

Masaż leczniczy pleców połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na wyjazdowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem do Krainy Szeptów w Nowym Gierałtowie, we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej, tuż przy granicy z Czechami (www.krainaszeptów.pl).

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB