Oferta

TANTRA

~ ZMYSŁY SZEROKO OTWARTE

Rytuał "Zmysły Szeroko Otwarte" to poezja w sztuce masażu tantrycznego, mistyczny, świątynny masaż, który ma wywołać głębokie uczucie relaksu i przyjemności. Jest to połączenie tantry tybetańskiej z technikami masażu ayurwedyjskiego, polegające na równoważeniu w ciele energii żeńskiej z męską, harmonizowaniu całego systemu energetycznego, wewnętrzna unia Ognia i Wody, miłosne tango Śiwy i Śiakti, swobodny przepływ energii Słońca i energii Ziemi. Rytuał dedykowany osobom, które zaczynają przygodę z masażem tantrycznym, otwierają się na akceptację ciała i swojej nagości. Masaż odbywa się na macie, obejmuje rytuał wstępny, przygotowujący do masażu, masaż suchy, masaż piórami, masaż ciepłym ręcznikiem nawilżonym wodą i masaż całego ciała ciepłym olejem sezamowym wraz z zewnętrznym obszarem tzw. części intymnych. W skład sesji wchodzi również rozmowa wstępna, w trakcie której określa się granice fizyczne i intencję rytuału.

______________________________________________________________

~ MASAŻ KASZMIRSKI

Nazwa masażu wywodzi się od regionu, z którego on pochodzi: Kaszmiru, obejmującego obecnie północną część Indii, część Pakistanu i Chin. Jego celem jest aktywacja, uśpionej energii życiowej Kundalini i skierowanie jej ku górze do świadomości. Aktywowana energia wznosi się, aby udrożnić kanały energetyczne, usunąć blokady fizyczne, emocjonalne i duchowe, pomóc wyzwolić nas od nawyków i przekonań społeczno-kulturowych. W konsekwencji kundalini poszerza świadomość, dzięki czemu zyskujemy większą odwagę do przekraczania granic zaprogramowanego społecznie strachu, moźemy przyjrzeć się temu co wewnątrz nas i na zewnątrz z perspektywy "niezapisanej karty".
Masaż kaszmirski zapewnia głębokie połączenie na poziomie świadomości, serca I seksualności, a jego wyjątkowość polega na szczególnej bliskości cielesnej pomiędzy osobą dającą, a otrzymującą masaż.
Sesja odbywa się na macie i obejmuje medytacje 3 czakr, masaż ciepłym olejem na bokach, z tyłu i z przodu ciała.

_______________________________________________________________


~ MASAŻ JONI

Rytuał masażu tantrycznego dla kobiet. Celebracja kobiecości, a przede wszystkim jej intymnego aspektu. Uhonorowanie i ukochanie Joni i połączenie jej z resztą ciała za pomocą delikatnego, zmysłowego i czułego dotyku. Otwarcie ciała na nowe, często nieznane dotąd doznania, niekoniecznie ograniczające się do rozładowania napięcia, ale czerpanie przyjemności z samego dotyku. Pogłębianie relacji ze swoją Joni, odkrywanie jej reakcji na dotyk, rozluźnienie i radość z głębszego odczuwania i świętowania kobiecej seksualności w połączeniu z sercem.
Sesja obejmuje masaż przedniej części ciała i masaż Joni z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i uszanowaniem granic.
 

_______________________________________________________________

~ DOTYK OGNIA

Ceremonia i lekcja przywitania całego ciała, ponownego spotkania ze swoją seksualnością i uhonorowania jej w wymiarze cielesnym i duchowym. Nauka akceptacji swojej boskości i niepowtarzalnego piękna ciała i psychiki. Mentalne i energetyczne połączenie przestrzeni seksualnej z resztą ciała i przyjrzenie się jej z poziomu serca. Rozszerzanie energii w ciele i na zewnątrz ciała. Proces wymazywania kulturowych obaw, życiowych i pokoleniowych lęków, przez rozluźnianie napięć fizycznych i energetycznych. Akt otwarcia często oddzielanej od ciała, sztampowo pojmowanej seksualności, i poznania źródła jej mocy. Masaż wykonywany jest w 3 wersjach: 1. bez cz. intymnych, 2 i 3. zawiera również masaż yoni lub lingam.


« powrót

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ PIÓRAMI
~ MASAŻ DLA DWOJGA

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na Transformujący Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana), który jest nie tylko nauką techniki wykonywania wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

Termin: 23 - 27 stycznia 2019 r.
 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 7 - 9 grudzień 2018 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB