Oferta

RELAKS I UKOJENIE

RELAKS I UKOJENIE

Gama masaży relaksacyjnych dla tych, którzy potrzebują wyciszenia i odprężenia.
 

MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM

Masaż relaksacyjny naturalnym olejem kokosowym, tłoczonym na zimno. Działa odprężająco i uspokajająco. W nierafinowanym oleju kokosowym znajduje się wiele nienasyconych i nasyconych kwasów tłuszczowych, które mają cenne właściwości zdrowotne. Obecność kwasu laurynowego i kaprylowego sprawia, że olej ten wzmacnia odporność organizmu, a stosowanie go na skórze sprawia, że działa on antybakteryjnie, antywirusowo i antygrzybicznie. Zwalcza infekcje, wysypki, egzemy, trądzik, przyspiesza gojenie się ran. Zawiera naturalne antyoksydanty, eliminujące wolne rodniki, spowalnia procesy starzenia się skóry, zwiększajac jej jędrność i elastyczność. Doskonale nawilża i wygładza skórę. Chroni włosy przed utratą protein, nawilża je i zmiękcza, wzmacnia cebulki, zapobiegając wypadaniu włosów. Ponadto zawiera witaminy B2, B6, C i E, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk. Stosowany jest również jako naturalny filtr zapobiegający słonecznemu oparzeniu skóry. Olej tłoczony na zimno posiada zapach świeżego mleczka kokosowego.

MASAŻ PIÓRAMI

Masaż relaksacyjny ptasimi piórami. Jest to bardzo delikatny, powierzchowny masaż, polegający na głaskaniu piórami i pobudzaniu receptorów skóry opuszkami palców. Dzięki temu w ciele wytwarzają się endorfiny, kóre działają silnie odprężająco.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY OLEJKAMI ETERYCZNYMI YOUNG&LIVING

Autorski masaż relaksacyjny przy użyciu naturalnego oleju z dodatkiem najwyższej jakości olejków eterycznych (wyprodukowanych przez firmę Young & Living), dobieranych na podstawie wywiadu z klientem i jego indywidualnych potrzeb. Człowiek od dawna żył w symbiozie z naturą,  a rośliny stanowią dla niego naturalne źródło zdrowia. Olejki eteryczne są uzyskiwane z roślin i jest w nich zawarta ich niemalże 100% moc i siła życiowa. Podczas masażu olejki przyswajane są przez skórę i układ oddechowy. Każdy z olejków ma swoje szczególne właściwości, np. aktywizujące, uspokajające, odprężające czy oczyszczające. Poza tym mają silne właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, przeciwwirusowe i antyutleniające (zapobiegające powstawaniu komórek rakowych). Olejki poprawiają krążenie krwi i limfy. Pobudzają układ moczowy. Działają przeciwbólowo i niezwykle szybko docierają do poszczególnych komórek ciała. Bardzo silnie i pozytywnie oddziałują na psychikę człowieka, docierając do emocji ukrytych w systemie nerwowym. Aromaterapia ma również zastosowanie w kosmetyce przy pielęgnacji skóry. Olejki eteryczne w przeciwieństwie do leków syntetycznych stosowanych we współczesnej medycynie, nie odkładają się w organizmie człowieka, a ich nadmiar wydalany jest przez skórę bez żadnych, ubocznych konsekwencji dla naszego ciała.

« powrót

RELAKS I UKOJENIE

Masaż Ciepłym Olejem Kokosowym
Masaż Piórami
Masaż Aromaterapeutyczny

LOMI LOMI NUI - MASAŻ HAWAJSKI

Masaż, który przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

MASAŻ TANTRYCZNY

Masaż, którego celem jest pełna harmonizacja energetyczna, połączenie przestrzeni serca z przestrzenią seksualną i praca dosłownie z całym ciałem.

MASAŻ PELOHA

Delikatny, ale silnie oddziałujący masaż, którego celem jest pełna relaksacja... 

RELAKS DŹWIĘKIEM - MISY I GONGI - KONCERTY

Masaż Misami Dźwiękowymi
Sesje Dźwiękowe dla Grup (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

MASAŻ PLECÓW

Masaż leczniczy pleców połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na wyjazdowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem do Krainy Szeptów w Nowym Gierałtowie, we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej, tuż przy granicy z Czechami (www.krainaszeptów.pl).

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB