Nowości

MASAŻ W PREZENCIE

BON UPOMINKOWY na masaż, to idealny prezent na różne okazje:  urodziny, imieniny, święta, rocznice i inne.

Można wybrać BON na masaż z oferty KAHI lub kupić VOUCHER o dowolnej wartości, a wybór usługi pozostawić osobie obdarowanej.

BON/VOUCHER można kupić na miejscu (Bydgoszcz, ul. Gdańska 140) lub przez Internet, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.
Najpierw należy dokonać przelew na konto bankowe z nazwą usługi w tytule przelewu. Powiadomić Zatelefonować lub wysłać informację mailem lub sms z: 1. nazwą wybranego masażu (w przypadku Bonu), lub wartością Vouchera, 2. imieniem i nazwiskiem osoby obdarowanej i 3. adresem, na który ma być wysłane Zaproszenie.

BONY/VOUCHERY można odebrać osobiście.

ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYGENEROWANIA BONU WIRTUALNEGO.

« powrót

LOMI LOMI NUI

~ MASAŻ LOMI LOMI NUI przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Przestrzeń RYTUAŁÓW MASAŻU TANTRYCZNEGO pochodzących z różnych kultur: tradycyjnej tantry tybetańskiej, indyjskiej i europejskiej. Sesje odbywają się z zachowaniem zasad świętej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy uczestnik, bez względu na płeć i preferencje, traktowany jest z należnym szacunkiem.

SOUND

~ MASAŻ MISAMI DŹWIĘKOWYMI
~ SESJE DŹWIĘKOWE DLA GRUP (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM KOKOSOWYM
~ MASAŻ CIEPŁYM OLEJEM SEZAMOWYM

MASAŻ PLECÓW

~ MASAŻ LECZNICZY PLECÓW połączony z rozciąganiem mięśni... 

MOC DOTYKU - KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na łono Borów Tucholskich do "Spełnionego Marzenia" w Lubodzieżu na Dwumodułowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem (Kino Mana). Kurs jest nie tylko nauką techniki wykonywania, tego niezwykłego masażu, ale też procesem transformującym dla osób, które w nim uczestniczą.

~Moduł 1 (5 dni): 13 - 17 marzec 2019 r.
~Moduł 2 (5 dni): 22 - 26 maj 2019 r.

 

WTUL SIĘ W SIEBIE - WARSZTAT TRANSFORMUJĄCY

Z głębi serca zapraszam na Transformujący Warsztat WTUL SIĘ W SIEBIE – zaakceptuj się w każdym calu, otwórz się, żeby przyjmować i dzielić się Miłością ze Wszechświatem.

Termin: 6 -7 kwiecień 2019 r.

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB