Nowości

MASAŻ W PREZENCIE

BON UPOMINKOWY na masaż, to idealny prezent na różne okazje:  urodziny, imieniny, święta, rocznice i inne.

Można wybrać BON na masaż z oferty KAHI Piotr Mróz, lub kupić VOUCHER o dowolnej wartości, a wybór masażu pozostawić osobie obdarowanej.

BON/VOUCHER można kupić w Gabinecie Masażu (Bydgoszcz Gdańska 140) lub przez Internet, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.
Najpierw należy dokonać przelew na konto bankowe z nazwą usługi w tytule przelewu. Powiadomić Zatelefonować lub wysłać informację mailem lub sms z: 1. nazwą wybranego masażu (w przypadku Bonu), lub wartością Vouchera, 2. imieniem i nazwiskiem osoby obdarowanej i 3. adresem, na który ma być wysłane Zaproszenie.

BONY można odebrać również osobiście w Gabinecie.

« powrót

LOMI LOMI NUI

Masaż Lomi Lomi Nui przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

TANTRA

Masaż Tantryczny, którego celem jest pełna harmonizacja energetyczna, połączenie przestrzeni serca z przestrzenią seksualną i praca dosłownie z całym ciałem.

SOUND

Masaż Misami Dźwiękowymi
Sesje Dźwiękowe dla Grup (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

RELAKS I UKOJENIE

Masaż Ciepłym Olejem Kokosowym
Masaż Piórami
Masaż Aromaterapeutyczny

MASAŻ PLECÓW

Masaż leczniczy pleców połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na wyjazdowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem do Krainy Szeptów w Nowym Gierałtowie, we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej, tuż przy granicy z Czechami (www.krainaszeptów.pl).

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB