O sobie

Przygodę z masażem rozpocząłem dzięki mojemu tacie, który pomagał potrzebującym w kłopotach z bólem pleców za pomocą swej autorskiej metody masażu.

Pierwsze szkolenia (I i II st.) z zakresu masażu klasycznego, sportowego i leczniczego ukończyłem w Gdańsku. Poznałem tam Magdalenę Jokiel - fizjoterapeutkę, masażystkę i instruktorkę hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Magda (http://kalachakra.pl) i jej koleżanka Agnieszka Kawula nauczyły mnie masażu Lomi Lomi Nui i zainspirowały do zgłębiania i praktykowania Huny (starożytnej hawajskiej wiedzy o tym jak żyć, by być szczęśliwym).

Ciekawość i niezwykłość hawajskiej tradycji pracy z ciałem, zaprowadziły mnie na szkolenie do Susan Pa'iniu Floyd (pięknej, hawajskiej szamanki i nauczycielki Lomi Lomi Nui) z Danusią i Jerzym Adamczyk (http://manawa.pl), gdzie ukończyłem kurs praktyka Kino Mana III Practitioner i nauczyciela Kino Mana IV. Poszukiwania muzyczne i różne doświadczenia z dźwiękiem i jego wpływem na człowieka, sprawiły, że pojechałem do Akademii Petera Hess'a w Rewalu. Po szkoleniach i po subtelnych, i jednocześnie obfitych ucztach muzycznych w dźwiękach mis i gongów, otrzymałem certyfikat masażysty dźwiękiem wg metody Petera Hess'a. Aktualnie organizuję i prowadzę comiesięczne sesje grupowe z dźwiękiem mis, gongów i instrumentów naturalnych. Pracuję z seksualnością i akceptacją ciała za pomocą masażu tantrycznego. By pogłębić i ugruntować swoją wiedzę podjąłem studia na kierunku fizjoterapia o specjalności terapia ruchowa.

Moi nauczyciele i wspaniali ludzie, których miałem okazję spotkać, utwierdzili mnie w przekonaniu, że jestem na właściwej drodze. Drodze, która daje mi wiele radości ze zgłębiania nowych technik pracy z ciałem. Poznawania siebie i świata. Dzielenia się radością pomagania innym. Odkrywania źródła życia i zdrowia płynącego z natury.RELAKS I UKOJENIE

Masaż Ciepłym Olejem Kokosowym
Masaż Piórami
Masaż Aromaterapeutyczny

LOMI LOMI NUI - MASAŻ HAWAJSKI

Masaż, który przez setki lat praktykowany był na Hawajach przez miejscowych szamanów, zwanych Kahunami. Ten prastary rodzaj pracy z ciałem, stanowiący część hawajskiego systemu uzdrawiania, długo ukrywany był w tajemnicy przed światem. Wykonywano go w świątyniach, tym, którzy mieli przejść przemianę - inicjację w nowe życie.

MASAŻ TANTRYCZNY

Masaż, którego celem jest pełna harmonizacja energetyczna, połączenie przestrzeni serca z przestrzenią seksualną i praca dosłownie z całym ciałem.

MASAŻ PELOHA

Delikatny, ale silnie oddziałujący masaż, którego celem jest pełna relaksacja... 

RELAKS DŹWIĘKIEM - MISY I GONGI - KONCERTY

Masaż Misami Dźwiękowymi
Sesje Dźwiękowe dla Grup (Misy, Gongi, Bębny, Instrumenty Naturalne, Śpiew Intuicyjny)

MASAŻ PLECÓW

Masaż leczniczy pleców połączony z rozciąganiem mięśni... 

KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Zapraszam serdecznie na wyjazdowy Kurs tradycyjnego masażu Lomi Lomi Nui i hawajskiej pracy z ciałem do Krainy Szeptów w Nowym Gierałtowie, we wschodniej części Kotliny Kłodzkiej, tuż przy granicy z Czechami (www.krainaszeptów.pl).

telefonicznie
663 700 514 mailowo
info@kahi.com.pl
NOWOŚCI POLUB STRONĘ NA FB